Rejsy wycieczkowo-wypoczynkowe

Zalety naszych statków, takie jak ich nowoczesność, innowacyjna konstrukcja i  ich idealny stan techniczny sprawia, że oferta rejsówdlaciebie adresowana do hoteli i  firm eventowych, mająca na celu uatrakcyjnienie pobytu zorganizowanych grup jest najlepszą ofertą wykorzystania możliwości, jakie daje nam Jezioro Zegrzyńskie.

Wszelkiego rodzaju proponowane przez nas rejsy widokowe i  organizowane wycieczki, są niezapomnianą i bardzo dobrze odbieraną formą wspólnego spędzania czasu. Wyposażenie naszych jednostek pozwala nawet na dłuższe przebywanie na pokładach statków, a dzięki posiadanemu doświadczeniu możemy zaplanować świetną ofertę wycieczkową uwzględniającą życzenia klientów. Tak więc oprócz sprawdzonych już propozycji wycieczkowych jak :

– widokowe rejsy wycieczkowe

– wycieczkowe rejsy do Serocka, Pułtuska i Kuligowa

możemy np. zorganizować odbiór grupy osób z wybranej przystani warszawskiej i poprzez śluzy portu żerańskiego, płynąc Kanałem Królewskim dotrzeć do wyznaczonego miejsca na Jeziorze Zegrzyńskim. Podczas takiego rejsu, trwającego około 3 -4 godzin osoby płynące z nami mają okazję podziwiać z wody warszawską Starówkę, Cytadelę, obcować z przyrodą  Kanału Królewskiego, a przy tym cieszyć swoje podniebienie serwowanymi daniami wcześniej zabranego cateringu.

Dla bardziej wymagających i dysponujących czasem grup, proponujemy 3-4  dniową wycieczkę Wisłą do Płocka, podczas której jest tak wiele miejsc, które nie tylko możemy zobaczyć z wody, ale powinniśmy też je zwiedzić.

Wody Jeziora Zegrzyńskiego bogate są w wiele gatunków ryb, co w połączeniu z możliwościami jakie dają nasze statki, sprawia że dla osób dla których rejsy wycieczkowe nie stanowią atrakcji, proponujemy jako  alternatywę np. możliwość wędkowania z naszych statków, lub aktywną naukę tej sztuki prowadzoną pod kierunkiem doświadczonych instruktorów PZW.

Dane kontaktowe:

Rejsy po Zalewie Zegrzyńskim

e-mail: rezerwacje@rejsydlaciebie.pl
tel. 608 520 090