Tramwaj wodny

„Tramwaj Wodny Laguna – Stałe Rejsy Wokół Jeziora Zegrzyńskiego”

Sezon Wodny na Jeziorze Zegrzyńskim już rozpoczęty. Od 1 maja firma „Laguna Rejsy Dla Ciebie” uruchamia stałe rejsy wokół Jeziora Zegrzyńskiego tzw. “tramwaju wodnego”.

Swobodnie przemieszczając się po jeziorze, wsiadając na statek w różnych miejscach akwenu, poznajemy walory okolicy – tereny okolicznych gmin, a przede wszystkim ośrodki turystyczne, hotele i restauracje zlokalizowane nad wodą.

W sezonie 2019 projekt zakłada jedną niezależną trase “tramwaju wodnego”, na których statki będą pływały w soboty, niedziele i święta, kilka razy w ciągu dnia na każdej trasie według stałego rozkładu kursowania aż do 31 sierpnia.

Trasa rejsu będzie zlokalizowana ściśle wokół Jeziora Zegrzyńskiego pomiędzy Molo Dzika Plaża w Nieporęcie, Hotelem 500 w Zegrzu Płd., Kompleksem Nieporęt-Pilawa i zakończenie trasy przy Molo Dzika Plaża w Nieporęcie.

 

 

Pasażerowie będą mogli przepłynąć od jednego przystanku, wysiadając na kolejnym, gdzie będzie można rozkoszować się specjałami kuchni przygotowanymi przez obiekty, w których przystanki tramwaju są zlokalizowane, zapoznać się z ich ofertą turystyczną lub poznać całą trasę podziwiając uroki Jeziora.

Aby zobaczyć jak wygląda rejs tramwajem wodnym po Jeziorze Zegrzyńskim, poznać jego faunę i florę, zapoznać się z ofertą ośrodków i restauracji, sprawdzić, czy Jezioro zachwyca, jak wygląda jego brzeg widziany z wody, jakie inne atrakcje czekają na turystów, po prostu trzeba skorzystać z okazji i wybrać się w rejs.

Stałe rejsy „Tramwaju Wodnego Laguna” możliwe są dzięki wspólnemu działaniu Starosty Powiatu Legionowskiego, Wójta Gminy Nieporęt, Hotelu 500, Ośrodków Promenada i Allianz oraz firmy Laguna.

Wsparcie w/w podmiotów wspierających projekt umożliwia sprzedaż biletów na rejsy w promocyjnej cenie.

Na w/w rejsy tramwaju wodnego, ze względu na ograniczoną ilość miejsc na statkach nie będziemy prowadzili rezerwacji i przedsprzedaży biletów.

 

Proponujemy również wynajem statków na:
– spotkania rodzinne
– imprezy integracyjne
– imprezy i atrakcje weselne
– imieniny, urodziny
– wieczory kawalerskie i panieńskie
– sesje zdjęciowe, filmowe, reklamowe
– wieczory karciane etc.
oraz polecamy rejsy do Zamku w Pułtusku, Skansenu Wsi Polskiej w Kuligowie, Zapory Wodnej w Dębe, Serocka – szczegóły znajdują się w zakładce oferta.

Jesteśmy w stanie przeprowadzać zarówno rejsy godzinne jak i całodniowe z możliwością obsługi gastronomicznej Gości.

Każdy nasz rejs to gwarancja przygody, udanego wypoczynku i bezpiecznej żeglugi pod okiem wykwalifikowanej załogi.
Z nami nie będziesz się nudził!

Dane kontaktowe:

Rejsy po Zalewie Zegrzyńskim
e-mail: rezerwacje@rejsydlaciebie.pl
tel. 608 520 090